Virtuálna
Challenge

Chýba ti motivácia pre pravidelný pohyb? Zapoj sa do virtuálnej výzvy!
Po troch rokoch úspešného fungovania v Česku sa v roku 2023 rozširujeme aj na Slovensko.

About
About
About
About
About
About
About
About
About
About
Sloboda

Každú výzvu plníš kdekoľvek, kedykoľvek a s kýmkoľvek. Daj si challenge, ale zabudni na nervozitu počas závodného dňa. Dokáž si, že na to máš. Vyber si cieľ podľa svojich predstáv a vydaj sa s nami na virtuálnu cestu.

Pohyb

Nie je dôležité, ako rýchlo challenge splníš. Máš na to celú dobu, počas ktorej výzva trvá. Hlavným cieľom je tvoj pravidelný pohyb. A tiež radosť z postupného zbierania kilometrov.

Odmena

Okrem dobrého pocitu z pravidelnej aktivity získaj niektorú z krásnych odmien. Vyber si tú, ktorá ťa bude najviac motivovať.

Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon

Zaregistruj sa a vyber si výzvu

Zaregistruj sa na našich stránkach. Vyber si z aktuálnych výziev tú, ktorá ťa najviac zaujme. Zvoľ si svoj cieľ a odmenu, ktorú chceš za splnenie challenge získať. Po zaplatení ti príde potvrdenie a tvoja virtuálna cesta začína! Každá challenge je dopredu časovo obmedzená.

Award 1
Award 2
Award 3
Award 4

Zaznamenávaj aktivity

Svoju aktivitu si zaznamenávaj pomocou športových hodiniek, fitness náramku alebo prostredníctvom niektorej z aplikácie v chytrom telefóne (Strava, SportsTracker, MapMyRun a ďalšie). Výsledok nahrávaj pravidelne alebo naraz, až splníš cieľovú vzdialenosť. Ako? Jednoducho sa prihlásiš a vyplníš krátky formulár. Po skončení challenge ti pošleme vybranú odmenu a osobný certifikát.

Svoj cieľ pochopiteľne nemusíš zdolať v rámci jedného dňa. Budeš na to mať celú dobu, počas ktorej daný challenge trvá.

About
About
About

Zapoj sa do komunity

Staň sa súčasťou komunity športovcov a spolu s ďalšími účastníkmi sa podporujte v plnení výziev. Zdieľaj svoju aktivitu na Instagramu, pridaj sa do uzavretej skupiny na Facebooku alebo do Strava klubu.

Niečo ti nie je jasné? Podívaj sa na zoznam najčastejších otázok a odpovedí alebo nám napíš na info@virtualnachallenge.sk.

Award 1
Award 2
Award 4
Award 3

Aktuálne výzvy

Predchádzajúce výzvy
Počet športovcov
5 879
Počet kilometrov
3 591 719

Dokáž, že na to máš a buduj s nami vyššie čísla.

Zaregistruj sa

Môžete nám pomôcť s webom?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko