Často kladené otázky
a odpovede

Riešenie výziev

Na domovskej stránke kliknite na tlačidlo ZAREGISTRUJ SA. Vyplňte e-mail, pomocou ktorého sa budete prihlasovať. O niekoľko minút vám pošleme odkaz na dokončenie registrácie. Kliknite naň a postupujte podľa pokynov.

Overovací e-mail zvyčajne príde do 15 minút. Ak nedorazí a nie je v priečinku SPAM, zaregistrujte sa znova alebo nám napíšte priamo.

Prihlás sa do svojho účtu, na stránke Výzvy vyber výzvu, ktorú chceš splniť. Pozrite si podrobnosti a zaregistrujte sa. Po odoslaní prihlášky dostaneš do e-mailu informácie o platbe.

Všetky svoje historické záznamy a ich stav nájdeš v Moje objednávky.

Zaznamenávaj svoj výkon pomocou chytrých hodiniek alebo športovej aplikácie v mobilnom telefóne. Po zaplatení za registráciu vo svojom profile v časti Nahrávanie aktivít vyplňte potrebné informácie a priložte výtlačok obrazovky alebo gpx s počtom km, typom a dátumom aktivity. Po odoslaní aktivity všetko skontrolujeme a zaznamenáme.

Můžeš nahrát i více aktivit najednou . Všetky súbory je nutné označiť a nahrať naraz, aby sa navzájom neprepisovali. Maximální velikost všech nahrávaných souborů je 10 Mb.

Ak nahrávate viac ako jeden typ aktivity, zaškrtnite požadované typy v poli Typ aktivity.

Ak vykonávate plaveckú aktivitu, nemusíte prikladať doklad.

Vo svojom konte prejdi do časti Pripojenia. Výber aplikácie, ktorú používaš, a klikni na Pripojiť. Prejdi procesom prepojenia a je to hotové, odteraz sa budú tvoje aktivity automaticky pridávať do výzvy, ktorú máš prihlásenú.

U Stravy tvoje aktivity musia byť viditeľné pre verejnosť alebo pozorovateľov. Ak sú tvoje aktivity súkromné, nebudú do výzvy započítané. V prípade tejto aplikácie sa aktivity môžu prenášať až v noci výzvy. Preto si nasledujúci deň skontroluj, či bolo všetko pridané.

Pozor, aktivity sa spätne neprepisujú. Ide teda o prepojenie budúcich aktivít. Tie historické musíte stále zadávať ručne.

Áno, ďalších účastníkov môžeš pridať vo svojom profile v časti Ostatní účastníci.

Ostatní účastníci budú mať rovnakú adresu na doručenie odmeny, akú máš uvedenú vo svojom profile. Ak chceš, aby ti bola odmena doručená na inú adresu, pošli nám e-mail.

Vo svojom osobnom konte si môžeš pozrieť podrobnosti o výzve, do ktorej si sa prihlásil. Zobrazí sa tam aj počet výziev, ktoré si splnil, a história tvojich nahraných aktivít.

Ano můžeš. Pohodlne vo svojom konte v časti Podrobnosti o výzve.

Áno, môžete. Pri nahrávaní aktivít môžeš pridať všetky aktivity od začiatku výzvy a späť.

Odporúčame ti však, aby si sa prihlásil čo najskôr. Nie sme schopní zaručiť možnosť podania žiadosti počas všetkých výziev.

Áno, môžeš. Stačí odfotiť počet kilometrov z bežeckého pásu alebo bicykla a nahrať ho do formulára na odosielanie aktivít.

Odmeny, cenník a iné

Účastnícky poplatok za výzvu závisí od zvolenej formy odmeny. Podrobnejšie informácie o cenách nájdeš pri každej výzve.

V každej výzve si môžeš vybrať medailu. Niektoré výzvy ponúkajú aj tričko alebo inú odmenu. Okrem toho po dokončení výzvy dostaneš elektronický diplom.

Po skončení výzvy ti pošleme zvolenú odmenu vo forme medaily, trička alebo inej ceny. Môžeš očakávať, že ti do e-mailu príde elektronický diplom. Viac informácií o termíne nájdeš vždy v podrobnostiach o výzve.

Na kontrolu, či boli aktíva skutočne vykonané, používame niekoľko spôsobov. Napriek našej snahe však nie sme schopní monitorovať všetko, takže ak si dáte na psa hodinky, nebudeme to vedieť zistiť. :)

Tento projekt neurčuje víťazov ani porazených. Jediný, koho podvedieš, si ty sám.

Budeme vás kontaktovať do 24 hodín

Môžete nám pomôcť s webom?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko